דן פרטוש - מסעדות בתי ספרדיות ואזרחיותית בישראל

Oct 25, 2023

מסעדות מזרחיות, תיראז ומאכלים ספרדיים אותנטיים באווירה ייחודית

ברוכים הבאים לדף הבית של דן פרטוש - המקום בו יכולים להתאהב באוכל מזרחי, תיראז ושאר מאכלים ספרדיים אותנטיים בבית מסעדות מהממות במרכז הארץ. אנחנו גאים להביא אליכם את הטעמים האותנטיים של המטבח הישראלי המזרחי והערבי, באווירה אינטימית ומפנקת. המסעדות שלנו מתמחות במטעמים המסורתיים והאותנטיים של מזרח התיכון, ואנחנו מזמינים אתכם לחוות חוויה מיוחדת במסעדותינו היחודיות והמוקפות באווירה חמימה ומזמינה.

מסעדות מזרחיות בישראל

דן פרטוש היא רשת מסעדות בתי ספרדיות ואזרחיותית בישראל. אנחנו מתחילים את המסע של הטעמים המזרחיים והערביים עם מתקנים מודרניים ועיצוב מקורי במיוחד, שמבטיחים לכם חוויה ייחודית. במסעדותינו תוכלו למצוא מגוון מנות המשלבות את הנגיעה המסורתית של המטבח המזרחי והערבי עם טאצ' עירום של המטבח הישראלי המודרני. אנחנו דאגנו לכך שתוכלו להנות מהתרבות והמסורת המזרחית בכל היבטיה:

  • תחתית חמימה ואווירה מופחתת. אנחנו נותנים דגש רב על החוויה והפרטים הקטנים שהם אות ההבדל בין |מסעדה רגילה| לבין |חוויית אוכל|. הפרטים הקטנים כגון תאורה עדינה, ניתור פתיתים ושירות מקצועי הם רק חלק מהפריטים שמבטיחים לכם חוויה נפלאה.
  • תפריט מגוון ומכיל. התפריט שלנו מורכב ממצרכים טריים ואיכותיים בלבד. הגישה הקרובה לחומרי הגלם, השימור של הטעם האותנטי והבריאותי, מבטיחה לכם ביקוש והתרגשות יחודית מכל טיול טעימה שתבחרו.
  • סניפים מרובים ברחבי הארץ. בין אם אתם גרים במרכז, בצפון או בדרום הארץ, בסביבותה של ישובים גדולים כמו ראשון לציון, רחובות או פתח תקווה, אתם יכולים למצוא מסעות מעולות בדן פרטוש בכל מקום שתבחרו.

תיראז ושאר מאכלים ספרדיים אותנטיים בישראל

בעל ניסיון רב של שנים במסעדנות המשפחתיות האותנטיות שבספרד, מנהל המטבח דן פרטוש הביא את תומכיו הטובים איתו לישראל והקים מסעדות ספרדיות בולטות. במסעדותינו, תוכלו לחוות את הרוח האירופית המיוחדת ששודרת מכל פינה, בעיקר מתוך התפרצות הטעמים המאופיינים של רבע האי באיילה, הקסם של שוקולד סופייה והכוח התכופה של פילה מיניון מושלם.

אוכל מזרחי אותנטי בישראל

קרמה בבריאותה סלמה לשיאים עם פתיחת בנות הזוג בפורטו והכירוש המקסים שפתחנו על טיילת אילת, כל אחת ממסעדותינו של דן פרטוש מתחנכת בדרכה האירופית|שלה. אנחנו מתבטאים גם בדאגה על צדדי המאכל המזרחי כמו בורואט'" המזרחית" ומנוף היפה שפתחנו לשמחת חהגיגה הזני גם כך בתפרינו ובקשית החניתה.">אנחנו מביאים לכם את המטעמים האותנטיים ביותר של המיינים המזרחיים.

אז על מה אתם מחכים? הגיע הזמן להתרשם ולהגיע לאחת ממסעדות דן פרטוש ולחוות חוויות מושלמות כמו שלא הכרתם מעולם. אנחנו מחכים לראותכם בקרוב!

danpartouche.co.il
Roopak Mattoo
אוכל מדהים, מקווה שהתחזיקו גם באווירה. אשמח לבקר בקרוב!
Nov 8, 2023
Helena Benet
יותר ממתין!
Nov 3, 2023
George Vielhauer
מסעדות מבריקות! אני פשוט אוהב את הטעמים האותנטיים והמפנקים שאנחנו מקבלים כאן 😍🍽️
Oct 28, 2023