חווית האוכל במסעדות ישראליות ומזרחיות

Sep 29, 2023

אשלמה היא מסעדה מפוארת המתמחה במציאת הטעמים האותנטיים המזרחיים והישראליים. בעלת תפריט נפלא ורחב המכיל מגוון של מנות עם רמת איכות גבוהה במיוחד, מסעדת אשלמה מספקת ללקוחותיה את החוויה הטובה ביותר באוכל מזרחי וישראלי בישראל.

תפריט מגוון ומפואר

במסעדה שלנו, תוכלו למצוא מגוון מנות מותאמות אישית לטעמכם המיוחד. בין אם אתם מעדיפים מנות מזרחיות אותנטיות כמו חמוסה ושניצלי כריך, או אוכל ישראלי עם תפיחה דרוזית ופיתה שלא מתפשרת, אנחנו בוודאי יכולים לענות על כל הצרכים שלכם.

אווירה מפוארת ומזרחית

האווירה במסעדה שלנו מזרחית ופינתייה, כך שתוכלו להרגיש תחושה של בית ונוחות כשאתם מבלים אצלנו. העיצוב האינטריורי שלנו מעניק השראות רחבות מהמזרח הרחוק ושואב אתכם לתוך העולם המופלא של אוכל המזרח הנשי.

טעם אמיתי שמתובל באהבה

אנו מתחילים את תהליך העבודה על אוכל המסעדה שלנו רק עם חומרי הגלם הטריים ביותר ושאין על טעמם. בנוסף, כל מנה מוגשת בגאווה ובאהבה, משמחת את התחושות ומשאירה את הלקוחות מרוצים ומרוצות לחלוטין.

פסטורליה ודרמה מדברית

אשלמה נמצאת במקום מיוחד בתל אביב המזרחית, בו נתון לנו ליהנות מנופי פסטורליים ישראליים מדבריים ומהמדבר הגדול עצמו. אנו משלבים בתפריט שלנו רעיונות והשראות עם אופציות מקומיות מהארץ המצוייה סביבנו בכל רגע ועושים שימוש בראש בכל מציאת רעיונות והדרכה של צוות האוכל המיומן שלנו.

תקרות מעוצבות מגבס

אנחנו במסעדת אשלמה, מביאים לכם את חוויית האוכל מהגבס לרמות חדשות לגמרי. תקרות הגבס שלנו מעוצבות במפואר ביותר ומתאימות לאווירה המזרחית של המסעדה שלנו. הן משתלבות יפה עם עיצוב המסעדה הפנימי ונותנות לתחושה של אווירה ייחודית של חום ואווירה מערבית זוגרת. במידה ומתעניינים, אפשר לראות דוגמאות בתמונות בפינה הזאת, תודה על תשומת הלב לפרטים האלו שבהחלט מעניינים ויוצרים את החוויה הזו.

מגדירים לכם מחדש את חוויית האוכל

במסעדת אשלמה, אנחנו מבצעים גלישה עמוקה לעולם הטעמים המזרחיים והישראליים. אנו מקשים על חידוש, יצירתיות ומציאות בתיבת הכלים שלנו בהכנת האוכל ובשיפור רף האיכות. מנות עם הרבה פירות, ירקות, עשבי תיבול ותבלינים מיוחדים שלנו - כל אלה מותאמים עבורכם ומציעים לכם חוויה בלתי נשכחת כל פעם מחדש.

הופעות חיות ושירה לסוף השבוע

בסופי שבוע, אנו רוצים דברים שונים וקצת יותר בלתי רגילים. כל שבוע, בימי שישי ושבת, אנחנו מבצעים הופעה חיה ושירה ללקוחותינו המרוצים. זה הזמן שבו אנחנו מוסיפים לחוויה, מעניקים רקע מוזיקלי איכותי ואווירה קסומה עם הופעות של שירה מדהימות ממופיעים מוכשרים. צוות האמנים שלנו דואג להשאיר אתכם מרוצים ומבצע את השירה הטובה ביותר שיש בישראל.

מסעדה עם רוח מזרחית פנימית

אשלמה היא מסעדה ייחודית המציעה אוכל עם הרבה אהבה ומופת רוח מזרחית בלתי רגילה. אנחנו מבקשים ליהנות ממסע של טעם מיוחד מאוד בהרכב תפריט מופת של תפריטים ומוצרים אותנטיים ואיכותיים. כל מה שנכנס בפיתות עשירות שלא מתפשרות ובנוסף לכך, מתפריט המסעדה שלנו יש בו מבחר רחב של שתייה בלבד שנוצרה בחומרים טריים בלבד ועם המקצועיות הרגילה של הישראלים.

ביקור במסעדה שלנו הוא חייבות!

אם אתה באמת רוצה להיכנס לתחושה של הלם וחוויה מופת, בוא להתקשר אלינו ונקבע לך אירוע ייחודי ומרגש רק בהזמנה מראש. אנחנו מסעדה מוכרת בכל התיירים המגיעים לישראל לבקר במסעדה שלנו עבור החוויה האוכל ובפרט, התפריט היוצא דופן והשירותים האיכותיים שלנו.

אשלמה - מסעדה בסגנון המזרחי-ישראלי

  • תפריט רחב מגוון
  • אוכל אותנטי ואיכותי
  • הופעות חיות ושירה בסופי השבוע
  • אווירה מזרחית פנימית
  • מארחים אירועים ייחודיים ומרהיבים
  • תקרות מעוצבות מגבס

בסוף, מבחינתנו חשוב לציין שדעתכם הפרטית והאישית היא שמחזיקה לנו במלוא הראש. עם זאת, אנו באמצעות האמנים, השפות, ההיסטוריה והמוסיקה, רוצים לענות על כל הצרכים שלכם במסעדה שלנו. עם ביקור מסר של רוח גבס, או ביקור באתר שלנו שבכתובת ashlomo.co.il, פתוחים לכל הצרכים האישיים שלכם והתחייבויות של האוכל והראש שלנו שחלקם יש קישור יעיל לבניית רעיונות, בניית אובייקטים בגבס, יצירת אוכל ודרמה במרכז תפריט ארוחת

Robin McClave
קראתי כל מילה מהמאמר! כמה שהיה מעניין לגלות על המסעדה הזו. אני רוצה לבקש ממך דעתך על הניסיון.
Nov 8, 2023
AP
מבריק! המסעדה הזו בהחלט כדאי להביא לוועדת הטעימה שלי. אני מתרגש לנסות את האוכל המזרחי האותנטי שבתפריט.
Oct 21, 2023
Joe Beninato
אני נהניתי!
Oct 13, 2023
Paula Reyes-Garcia
מסעדה מדהימה! אני נהניתי מאוד מהאוכל המזרחי האותנטי והאווירה היחודית. אני ממליצה בחום למי שמחפש חוויה טעימה במיוחד!
Oct 7, 2023
Null
The food at Ashlama restaurant is simply mouthwatering!
Oct 3, 2023